Terapeuci

Malwina
Terapeuta SI, logopeda
Terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, terapeuta ręki, instruktor gimnastyki korekcyjnej, oligofrenopedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego. W swojej pracy ceni holistyczne podejście do problemów najmłodszych pacjentów. Jest osobą wrażliwą i zaangażowaną w prowadzone procesy terapeutyczne. Pełni funkcję kierownika naszego centrum.
Magda
Pedagog
Terapeuta, diagnosta zaburzeń ze spectrum autyzmu, ADHD, trudności szkolnych, psycholog edukacji, absolwent studiów podyplomowych psychologia kliniczna GUMed, w trakcie certyfikacji na dogoterapetę, pedagog przedszkolny i specjalny, terapeuta ręki, integracji sensorycznej, komunikacji alternatywnej PECS, terapii słuchu metodą Warknego. W pracy przywiązuje dużą wagę do współpracy z rodzicami, a każdą prowadzoną terapię dostosowuje do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka.
Paulina
Psycholog
Psycholog, diagnosta, terapeuta dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem, dokłada wszelkich starań, aby wykonywane terapie odbywały się w atmosferze zaufania i szacunku, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i elastyczności. Wspiera rodziców poprzez wspólne poszukiwanie odpowiedzi na trudne lub nurtujące ich pytania. Służy pomocą w postaci udzielanych porad, konsultacji oraz warsztatów podnoszących ich kompetencje wychowawcze.
Małgorzata
Surdotyflopedagog
Surdotyflopedagog, terapeuta, nauczyciel wspomagający z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi ze spectrum autyzmu i innymi dysfunkcjami. W opinii najmłodszych czas spędzony wspólnie z Panią Małgosią to przyjemność i nauka w jednym. Świetnie sprawdza się ona w roli bardzo cierpliwego, jak również wymagającego i wspierającego nauczyciela. Przy niej każde dziecko czuje się bezpieczne, kochane i bardzo mądre.
Kinga
Terapeuta SI
Terapeuta integracji sensorycznej, integracji bilateralnej, diagnosta ryzyka dysleksji u dzieci, terapeuta ręki, nauczyciel wychowania przedszkolnego. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do dziecka, starając się poprzez zabawę osiągać konkretne cele terapeutyczne.
Emilia
Psycholog
Psycholog, doświadczony terapeuta zajęciowy. W pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi najważniejsza jest dla niej komunikacja oparta na otwartości i braku oceny, poszukiwanie porozumienia i zrozumienia bez przemocy. Największa przyjemność sprawia jej praca z drugim człowiekiem.
Milena
Logopeda
Logopeda, neurologopeda, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej pracuje z dziećmi z zaburzeniami rozwoju językowego oraz zaburzeniami całościowymi. Ceni sobie możliwość terapii przez zabawę, dzięki czemu buduje szczególną relację z najmłodszymi zmieniając każde spotkanie w czas pełen radości i źródło wielu doświadczeń. Diagnozę opiera na wnikliwej obserwacji poczynań dziecka oraz informacji przekazanych przez rodziców.
Iwona
Logopeda
Logopeda z wieloletnim doświadczeniem w terapii dzieci o szczególnych potrzebach. Cierpliwość to jej drugie imię, a zajęcia z nią rozwijają nie tylko mowę, ale także chęć do poznawania własnych możliwości i osiągania celu z uśmiechem na ustach. Cały czas doskonali warsztat biorąc udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych, aby pomagać skutecznie i wielozadaniowo.
Kasia
Terapeuta żywienia
Współzałożycielka Zdrowego Smyka, mediator w trakcie certyfikacji, terapeuta behawioralny, komunikacji alternatywnej PECS, trener TUS osób z autyzmem i zespołem Aspergera, Ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborne, dietetyk specjalizujący się w wybiórczości pokarmowej u dzieci ze spectrum i jej ujęciu sensoryczno-motorycznym. Za cel główny pracy uważa potrzebę regularnego wzmacniania poczucia własnej wartości i bezpieczeństwa dzieci oraz ich stałe motywowanie do podejmowania działań na różnych poziomach funkcjonowania.
Polityka prywatnościCentrum Diagnozy i Terapii Zdrowy Smyk 2021Realizacja: ZebraWeb