Przedszkole

Terapeuci

Kasia
Terapeuta żywienia
Dietetyk, terapeuta żywienia, terapeuta behawioralny, trener umiejętności społecznych. Za cel główny pracy uważa potrzebę regularnego wzmacniania poczucia własnej wartości i bezpieczeństwa dzieci oraz ich stałe motywowanie do podejmowania działań na różnych poziomach funkcjonowania. Dzięki niej znikną kłopoty z jedzeniem, trudności w kontaktach z rówieśnikami czy zachowania nieakceptowane przez najbliższych i otoczenie. To ona pomaga najmłodszym pokonać fobie żywieniowe, sprawia, że jedzenie staje się przyjemnością a spotkania z rówieśnikami niosą radość i spełnienie.
Magda
Pedagog
Pedagog przedszkolny i specjalny, terapeuta ręki, integracji sensorycznej, komunikacji alternatywnej PECS. W przedszkolu Zdrowy Smyk pracuje jako wychowawca grupy grupie starszaków, prowadzi terapie z dziećmi z opinią o wczesnym wspomaganiu rozwoju i orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Jest diagnostą przeprowadzającym badania z użyciem narzędzi diagnostycznych PEPR, VB-Mapp. Opracowuje oceny gotowości przedszkolnej, wykonuje obserwacje pedagogiczne i diagnozy integracji sensorycznej. W pracy przywiązuje dużą wagę do współpracy z rodzicami, a każdą prowadzoną terapię dostosowuje do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.
Karolina
Psycholog
Psycholog, diagnosta, terapeuta dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem, dokłada wszelkich starań, aby wykonywane terapie odbywały się w atmosferze zaufania i szacunku, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i elastyczności.
Wspiera rodziców poprzez wspólne poszukiwanie odpowiedzi na trudne lub nurtujące ich pytania. Służy pomocą w postaci udzielanych porad, konsultacji oraz warsztatów podnoszących ich kompetencje wychowawcze.
Kasia
Psycholog
Psycholog, nauczyciel wczesnej edukacji, doświadczony terapeuta zajęciowy. W pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi najważniejsza jest dla niej komunikacja oparta na otwartości i braku oceny, poszukiwanie porozumienia i zrozumienia bez przemocy. Największa przyjemność sprawia jej praca z drugim człowiekiem.
Małgorzata
Surdotyflopedagog
surdotyflopedagog, terapeuta, nauczyciel wspomagający z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi ze spectrum autyzmu i innymi dysfunkcjami. W opinii najmłodszych czas spędzony wspólnie z Panią Małgosią to przyjemność i nauka w jednym. Małgosia świetnie sprawdza się w roli bardzo cierpliwego, jak również wymagającego i wspierającego nauczyciela. Przy niej każde dziecko czuje się bezpieczne, kochane i bardzo mądre.
Dagmara
Logopeda
Logopeda, pracuje z dziećmi z zaburzeniami rozwoju językowego oraz zaburzeniami całościowymi. Ceni sobie możliwość terapii przez zabawę, dzięki czemu buduje szczególną relację z najmłodszymi zmieniając każde spotkanie w czas pełen radości i źródło wielu doświadczeń. Diagnozę opiera na wnikliwej obserwacji poczynań dziecka oraz informacji przekazanych przez rodziców.
Ania
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeutka, która za pomocą odpowiednio dobranej gimnastyki przywróci sprawność ruchową każdemu dziecku. Tylko ona potrafi załagodzić dolegliwości bólowe, podnieść wydolność fizyczną młodego organizmu czy zatrzymać postępujące w nim zmiany. Ćwiczenia pod jej czujnym okiem to sama przyjemność.
Karolina
Filolog angielski
Filolog angielski, pedagog, wychowawca w świetlicy Zdrowego Smyka. Organizuje najmłodszym czas jaki spędzają w Centrum prowadząc zajęcia rozwijające ich pasje i zainteresowania. Jak nikt potrafi nawiązać kontakt z dziećmi, dając im poczucie bezpieczeństwa i spełnienia. Gdy trzeba pomoże w odrobieniu zadań domowych, innym razem zabierze na plac zabaw czy zagra w grę planszową. A gdy potrzebna będzie chwila wytchnienia z pasją przeczyta ciekawą książkę.
Michał
Dietetyk
Dietetyk dla którego praca jest pasją i sposobem na życie. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta, uważa, że zdrowe nawyki żywieniowe wdrażane od najmłodszych lat gwarantują sukces. Tylko właściwa dieta staje się dla nas codziennością a nie wyrzeczeniem. Zdrowie, uśmiech i smukła sylwetka pacjenta są jego wizytówką, świadczą o profesjonalizmie i zaangażowaniu. Swoją wiedzę opiera nie tylko na źródłach naukowych, ale również bogatym doświadczeniu zdobytym podczas pracy z dziećmi w szpitalu, jak również własnych zmaganiach z cukrzycą.
Polityka prywatnościCentrum Diagnozy i Terapii Zdrowy Smyk 2021Realizacja: ZebraWeb
crossmenu